Sensible Soccer

Emlékszik valaki a 90-es évek focis játékára Amigáról vagy PC-ről, amely sokak szerint máig a legjobb focis játék? Sokak meglepetésére ez a játék ma is él és virul! Ma már játszható online az eredeti változat, és élőben is számos tornán lehet résztvenni köztük VB-n és magyar bajnokságon is.

Friss topikok

• FLegby: Mindkét beszámoló király volt, ezek alapján mindezt átélni mégkirályabb lehetett :) Gratulálok mi... (2011.08.02. 12:43) Amiga SWOS World Championship 2011 (2. rész)
  • FLegby: Bazz Marin a csoportmeccsek alatt milyen gólkülönbséget csinált 14 találkozóval: 62 rúgott 4 kapot... (2011.08.01. 17:48) Tegnapi részletek
  • FLegby: Király összefoglaló! Nagy élmény lehetett, XBOX-on kontrollerrel vagy billentyűvel toltátok? Brom... (2011.08.01. 17:44) Sensi Days 1. nap
  • FLegby: Annyival cifrázhatnád hogy Brom hogyan végzett, mert az előző post alapján ő is kijutott a csoport... (2011.08.01. 14:13) VILÁGBAJNOK!
  • FLegby: ne akkor a mieink mikor és miként estek ki? (2011.07.31. 07:55) Negyeddöntőktől a döntőig (PC)

Negyeddöntőktől a döntőig (PC)

2011.07.31. 00:20 | dimetrodon | 1 komment

Sajnos du. óta semmi hír, de most jött a legfrissebb, a negyeddöntők párosítása:

(00:13:46) marin|SensiDays: sensi days PC SWOS QF: Schulle - ElMichaJ, Dennis - Marin, Blazej - Lobo, AndYpsilon - Paider

Érdekes, hogy mind a 4 azonos nemzetbeliek közt (német, bolgár, lengyel, német).

A srácok ezek szerint már lazíthatnak! :)

MCT nyerte az Xbox versenyt, amely a két nagy szakág kistestvére.

A lengyel meccs második felét már láthattuk a streamen, most jön a bolgár rangadó! Majdnem élvezhető! :D

Andy és Paider meccse szenzációs volt, az első 18 percben felváltva rúgták, 3-3-ig a gólt, aztán nyert Paider 6-4-re. A másodikon viszont 0-0 sokáig, majd Andynak összejött egy jól (6-5) és mégegy (6-6), és a végén jött egy tizenegyes neki, 6-7. Nagy meccs volt!

Előtte a bolgároké is, majd ElMichaJ és Schulle meccse is, mind 1 gólos difivel a végén.

Elődöntő:
Marin szenzácósan védekezik, ElmichaJ két meccsen nem tud neki gólt rúgni! A rendező a döntőben!

Blazej, aki a legsimábban vette a negyeddöntőt (Lobo ellen) most Andy-n is átgyalogolt. Lássuk Marin megállítja-e! Drukkolok a hazaiaknak!